Loading...
ZooVet Jungle

Кондиціонер для боротьби з водоростями AQUAYER АльгоШок 100мл

Кондиціонер для боротьби з водоростями AQUAYER АльгоШок 100мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000107
85 грн

добавить

У закладки


AQUAYER АльгоШок - засіб проти зелених нитчастих водоростей і цвітіння води, розроблений Сергієм Ермолаєвим. AQUAYER АльгоШок діє на ті водорості в акваріумі, проти яких AQUAYER Альгицид + СО2 слабо ефективний. Ці два альгіциди мають різний механізм дії на водорості. Якщо Альгицид + СО2 більш ефективний проти червоних водоростей (чорна борода, оленячий ріг) і ксенококуса, то дія АльгоШока більше сфокусована на зелених нитчастих водоростях і цвітінні води (зелена вода).

Як працює AQUAYER АльгоШок?

Багатьом відомо, що в боротьбі з нитчастими водоростями допомагає перекис водню, проте його дія короткочасна. AQUAYER АльгоШок містить перекис, а також інші альгициди - QAC. Ефективність цих двох альгіцидів особливо висока при спільній дії. Перекис водню окисляє клітини водоростей, послабляючи їх, що забезпечує легке проникнення QAC в клітини водоростей. Перекис має швидку дію і працює протягом кількох годин. QAC забезпечує тривалу дію і працює до тих пір, поки не піде з води з підмінами.

Застосування

8 мл на 50 літрів в день. Вносити протягом трьох днів. При великій кількості водоростей можна провести інтенсивну обробку з дозуванням 12 мл на 50 літрів на день протягом трьох днів.

Якщо нитчасті водорості зосереджені на маленькій ділянці, наприклад, у вигляді пучка, тоді практичніше провести локальну обробку засобом, використовуючи шприц.

Після обробки акваріуму із зеленою водою (цвітіння води) рекомендується осадити знебарвлені водорості за допомогою AQUAYER Кристал .

На форумі Сергія Єрмолаєва ви можете отримати вичерпні відповіді на запитання стосовно застосування АльгоШока.Препарат сильної дії, тому існує ймовірність пошкодження деяких видів рослин. Якщо в перший день використання якісь цінні види рослин негативно відреагували, зупиніть внесення препарату. Також радимо використовувати препарат з обережністю, якщо в акваріумі живуть чутливі види равликів, наприклад, нерітіни.

Склад:

перекис водню, QAC

Обсяг: 100 мл

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Берегти від дітей. Не приймати всередину. Містить перекис. Уникати потрапляння на шкіру і слизову оболонку очей. При потраплянні на слизову оболонку очей або шкіру промити великою кількістю води.

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Від нитчастих водоростей
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 100
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари