Loading...
ZooVet Jungle

AQUAYER Альгіцид + СО2 500мл

AQUAYER Альгіцид + СО2 500мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000105
145 грн

добавить

У закладки

AQUAYER Альгицид + СО2 - унікальний засіб, що об'єднує властивості високоефективного альгициду для боротьби проти водоростей в акваріумі і джерела органічного СО2 для прискорення росту акваріумних рослин.

Засіб дуже ефективний проти червоних водоростей (чорна борода, в'єтнамка) і зелених точкових водоростей (див. Інтенсивний спосіб застосування). Для боротьби з нитчатими зеленими водоростями можна скористатися більш жорстким засобом - AQUAYER АльгоШок < /a>.

Більш того, засіб застосовується для прискорення росту акваріумних рослин як вуглецевмісне добриво. Вуглець необхідний рослинам більш ніж будь-який інший елемент. До акваріумної воду він потрапляє у вигляді СО2 з повітря в невеликих кількостях, через що рослини ростуть дуже повільно. Можна подавати СО2 з балона або ж щодня вносити органічний СО2 у вигляді AQUAYER Альгицид + СО2.

Застосовуючи Альгицид + СО2 в якості вуглецевого добрива використовуйте також добрива AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + і Удо Єрмолаєва МІКРО + для забезпечення рослин в акваріумі усіма поживними елементами.

Купуючи продукцію AQUAYER Ви отримуєте безкоштовні консультації з питань вирощування акваріумних рослин на < strong> відповідному форумі .

Застосування

1) Стандартний спосіб застосування

2 мл на 50 літрів акваріумної води на день, використовуючи як джерело СО2, з метою профілактики появи водоростей. Як джерело СО2 можна використовувати регулярно.

4-8 мл на 50 літрів акваріумної води на день проти водоростевого спалаху. Курс обробки акваріума проти водоростей 3-7 днів.

2) Інтенсивний спосіб застосування

Для інтенсивної боротьби з водоростевим нальотом в акваріумі, в тому числі і ксенококусом, необхідно вимкнути фільтр на пів години, для того щоб зупинити потік води. Далі повільно обробити уражені поверхні препаратом зі шприца. Наступного дня повторити процедуру.

До складу входить джерело органічного СО2 у вигляді пентандіаля.

Обсяг: 500 мл

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Оберігати від дітей. Не приймати всередину. При потраплянні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

AQUAYER Альгіцид + СО2 500мл

Модель:00-00000105

В наличии

145 грн