Loading...
ZooVet Jungle

Кондиціонер для боротьби з водоростями AQUAYER Альгіцид + СО2 250мл

Кондиціонер для боротьби з водоростями AQUAYER Альгіцид + СО2 250мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000104
185 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Альгицид + СО2 - унікальний засіб, що об'єднує властивості високоефективного альгициду для боротьби проти водоростей в акваріумі й джерела органічного СО2 для прискореного росту акваріумних рослин.

Засіб дуже ефективний проти червоних водоростей (чорна борода, в'єтнамка) і зелених точкових водоростей (див. Інтенсивний спосіб застосування). Для боротьби з нитчатими зеленими водоростями можна скористатися більш жорстким засобом - AQUAYER АльгоШок < /a>.

Більш того, засіб застосовується для прискорення росту акваріумних рослин як вуглецевмісне добриво. Вуглець необхідний рослинам більш ніж будь-який інший елемент. До акваріумної води він потрапляє у вигляді СО2 з повітря в невеликих кількостях, через що рослини ростуть дуже повільно. Можна подавати СО2 з балона або ж щодня вносити органічний СО2 у вигляді AQUAYER Альгицид + СО2.

Застосовуючи Альгицид + СО2 в якості вуглецевого добрива використовуйте також добрива AQUAYER Удо Єрмолаєва МАКРО + і Удо Єрмолаєва МІКРО + для забезпечення рослин в акваріумі усіма поживними елементами.

Купуючи продукцію AQUAYER ви отримуєте безкоштовні консультації з питань вирощування акваріумних рослин на < strong> відповідному форумі .

Застосування

1) Стандартний спосіб застосування

2 мл на 50 літрів акваріумної води на день, використовуючи як джерело СО2, з метою профілактики появи водоростей. Як джерело СО2 можна використовувати регулярно.

4-8 мл на 50 літрів акваріумної води на день проти водорослевого спалаху. Курс обробки акваріуму проти водоростей 3-7 днів.

2) Інтенсивний спосіб застосування

Для інтенсивної боротьби з водоростевим нальотом в акваріумі, в тому числі й ксенококусом, необхідно вимкнути фільтр на пів години, для того щоб зупинити потік води . Далі повільно обробити уражені поверхні препаратом зі шприца. Наступного дня повторити процедуру.

До складу входить джерело органічного СО2 у вигляді пентандіаля.

Обсяг: 250 мл

Термін і умови зберігання:

3 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Берегти від дітей. Не приймати всередину. При потраплянні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Широкого спектра
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 250
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари