Loading...
ZooVet Jungle

Антибактеріальний препарат AQUAYER Аквамедіа 60мл

Антибактеріальний препарат AQUAYER Аквамедіа 60мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00000101
65 грн

добавить

У закладки


AQUAYER Аквамедіа - концентрований препарат широкого спектра дії. Ефективний проти ектопаразитів, включаючи іхтіофтіріоз (іхтік, манка), а також проти інших зовнішніх збудників - грибків, бактерій, вірусів.

Удосконалений аналог класичного ФМЦ , який не містить отруйний для риб формалін (формальдегід). До складу входять безпечний і ефективний альдегід - замінник формальдегіду, також метиленовійсиній і малахітовий зелений.

Які переваги препарату AQUAYER Аквамедіа?

Більшість вітчизняних та імпортних препаратів для боротьби із шкідниками акваріумних риб містять формальдегід (формалін) як один з компонентів-антисептиків. Він допомагає позбутися від зовнішніх паразитів, але в той же час є вкрай токсичним для акваріумних риб. Найчастіше така обробка акваріуму призводить до загибелі риб, особливо при завищених дозах. Але, не зважаючи на це, багато виробників не відмовляються використовувати формальдегід (формалін) зважаючи на його низьку ціну.

AQUAYER Аквамедіа не містить формальдегід. Замість нього в наших препаратах використовується більш ефективний антисептик, безпечний для риб альдегід - замінник формальдегіду. Тому використовуючи AQUAYER Аквамедіа Ви зменшуєте ймовірність отруєння риб до мінімуму навіть при завищених дозах.

Використання

Таблиця визначення шкідника і боротьба з ним

Перед застосуванням препарату відключіть УФ стерилізацію і видаліть з фільтра адсорбенти (наприклад, активоване вугілля).

У перший день перед використанням препарату замініть 50% води, а потім внесіть AQUAYER Аквамедіа в дозуванні 1 мл на кожні 20 літрів води. Якщо симптоми не зникнуть, через 24 години повторити половину зазначеного дозування і ще через 24 години - чверть зазначеного дозування. В особливо важких випадках повторити зазначене дозування на другий і третій день. Обов'язкове використання цілодобової аерації. Для підвищення ефективності в перший день обробки рекомендується вимкнути освітлення.

Після закінчення курсу обробки в обов'язковому порядку провести дві заміни води, 50% води на четвертий день і 50% на шостий від початку обробки або використовувати активоване вугілля як адсорбент.

З метою збереження мікрофлори акваріуму й економії препарату можна проводити вищезазначену процедуру в спеціально підготовленому карантинному акваріумі.

Обсяг флакону: 100мл на 2000л

Термін і умови зберігання:

2 роки при температурі не вище 30° С

Заходи безпеки:

Берегти від дітей. Не приймати всередину. При потраплянні на слизову оболонку очей промити великою кількістю води.

Не є ветпрепаратом

Характеристики
Бренд AQUAYER
Призначення Широкого спектра
Тип Антибактеріальний
Форма випуску Рідина
Об'єм, мл 60
Країна виробник Україна
Країна реєстрації бренду Україна

* Характеристики и комплектация изделия могут изменяться производителем без предварительного уведомления

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари