Loading...
ZooVet Jungle

Апоквель 3,6 мг 20 таб.

Апоквель 3,6 мг 20 таб.

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002697
640 грн

добавить

У закладки

Апоквель (Apoquel) 3.6 мг /20 табл. препарат нового покоління, спрямований на зниження сверблячки при атопічному дерматиті й лікування шкірних захворювань у собак.

Апоквель ефективний для лікування атопічного, сезонного алергічного дерматиту. Діючою речовиною є Oclacitinib (Оклацітініб малеата), який забезпечує швидкий і ефективний вплив безпосередньо на причину виникнення шкірних подразнень, запалень і свербіння. Основна функція діючої речовини полягає в підвищенні захисних функцій імунної системи до алергенів, спрямована проти цитокінів, що беруть участь в алергії, які безпосередньо залежать від JAK1 і JAK3 активності ферментов. Здійснює мінімальний вплив на зміну структури крові й клітин, що відповідають за вроджений імунітет.

Не містить стероїдів, циклоспоринів й антигістамінних складових.

Взаємодія з іншими препаратами: Апоквель 3,6 мг дозволений для використання спільно з протипаразитарними засобами, вакцинами та антибіотиками.

Застосування і дозування: вводиться перорально (всередину). Застосовувати для собак, які досягли 12-місячного віку.

Рекомендоване дозування:

від 0.18 мг. до 0.27 мг.oclacitinib на 0.4 кг. маси тіла тварини. 2 рази на день перші 14 днів, потім 1 раз на день до закінчення курсу лікування. Можна застосовувати як самостійно, так і додавати в корм.

Протипоказання: собаки до 12 місяців, вагітні та суки, а також собаки під час розмноження. Не приймати при наявності різного роду пухлин, а також собакам з серйозними інфекційними захворюваннями.

Побічні реакції: при правильному дозуванні протипоказань не виявлено. Дуже рідко пронос і блювота.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Апоквель 3,6 мг 20 таб.

Модель:00-00002697

Під замовлення

640 грн