Loading...
ZooVet Jungle

Анандін плюс краплі вушні

Анандін плюс краплі вушні

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002691
84 грн

добавить

У закладки
КАПЛИ вушні АНАНДІН ПЛЮС
краплі вушні
рег. №: ПВР-3-2.0 /00337 від 12.04.2024 - Чинне
Краплі вушні у вигляді прозорої рідини світло-жовтого кольору.
1 мл
перметрин 0.3 мг
глюкамінопропілкарбакрідон (анандін) 20 мг
грамицидин З 0.05 мг

Показання до застосування препарату КРАПЛІ вушні АНАНДІН ПЛЮС

- з лікувальною і профілактичною метою собакам і кішкам при отодектозі (вушної формі корости), в т.ч. ускладненому отиті бактеріальної і грибкової етіології.

Порядок застосування

Перед обробкою вушні раковини і зовнішній слуховий прохід ретельно очищають від вушної сірки та струпів тампоном, змоченим краплями вушними Анандін плюс, а потім капають по 3-5 крапель препарату ( кішкам і собакам дрібних порід - 3 краплі, середніх порід - 4 краплі, собакам великих порід - 5 крапель) у кожне вухо.

З метою більш повної обробки всієї поверхні вуха і слухового проходу, вушну раковину і її основу злегка масажують. Краплі обов'язково вводять в обидва вуха, навіть якщо отодектозом уражено тільки одне вухо.

Обробку проводять один раз на день протягом 3-7 днів до повного одужання тварини, яке підтверджується мікроскопічними дослідженнями соскобов. При необхідності курс лікування повторюють.

Якщо тварина трясе головою після використання препарату, варто протягом кількох хвилин зафіксувати голову з метою запобігання розбризкуванню, а при попаданні крапель на шерсть її слід ретельно протерти.

Слід уникати порушень схеми використання Крапель вушних Анандін плюс, бо це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску однієї дози необхідно відновити використання препарату в тій же дозі, за тією ж схемою.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Анандін плюс краплі вушні

Модель:00-00002691

Під замовлення

84 грн