Loading...
ZooVet Jungle

Анандін очної і інтраназальний

Анандін очної і інтраназальний

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002689
90 грн

добавить

У закладки
Форма випуску, склад і упаковка

Краплі очні й інтраназальні у вигляді прозорої рідини світло-зеленого кольору.

Склад: глюкамінопропілкарбакрідон (анандін); допоміжні речовини : гліцерин 5%, вода д/і - до 100%.

Розфасовані по 5 мл у флакони з нейтрального скла, закупорені гумовими пробками, укріпленими алюмінієвими ковпачками. Кожен флакон упаковують разом з інструкцією.

Свідоцтво про реєстрацію № ПВР-3-2.0 /00339 від 24.04.12

Фармакологічні (біологічні) властивості й ефекти

Іммуномодулятор, що входить до складу крапель, - глюкамінопропілкарбакрідон, належить до групи низькомолекулярних індукторів цитокінів і має протизапальну й ранозагоювальну дію.

Глюкамінопропілкарбакрідон стимулює вироблення ендогенного інтерферону, підвищує функціональну активність Т-лімфоцитів і макрофагів, активізує продукцію протизапальних цитокінів.

Краплі очні інтраназальні Анандін за ступенем впливу на організм належать до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки згідно із ГОСТ 12.1.007-76). Лікарський препарат не має місцево подразнювальної, резорбтивно токсичної і сенсибілізуючої дії.

Показання до застосування препарату КРАПЛІ ОЧНІ й інтраназально АНАНДІН

- В комплексній терапії кон'юнктивітів і ринітів різної етіології у собак і котів.

Порядок використання

При кон'юнктивітах препарат використовують по 2-3 краплі на нижню повіку 2 рази/добу при ринітах - по 2-4 краплі в кожну ніздрю 2-3 рази /доб. Лікування проводять до одужання тварини, але не більше 14 днів. Під час лікування препаратом не потрібно спеціальних умов утримання та годування тварин.

У разі недотримання встановленого терміну повторних обробок використання препарату слід відновити в тому ж дозуванні по тій же схемі.

Побічні ефекти

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні крапель очних й інтраназальних Анандін відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. При підвищеній індивідуальній чутливості тварин до активних компонентів препарату та появі ознак вираженого дратування застосування лікарського засобу припиняють і за необхідності призначають антигістамінні засоби.

Симптомів передозування при застосуванні лікарського препарату не виявлено.

Протипоказання до застосування препарату КРАПЛІ ОЧНІ і інтраназально АНАНДІН

- підвищена індивідуальна чутливість тварин, що входять до складу препарату компонентам.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики

Особливості дій при початку прийому препарату і при його скасуванні не встановлено.

Краплі очні й інтраназальні Анандін сумісні з іншими лікарськими препаратами і кормовими добавками.

Оскільки препарат призначений для непродуктивних тварин терміни можливого використання продукції тваринного походження не регламентуються.

Заходи особистої профілактики

При роботі з краплями очними й інтраназальними Анандін слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни й техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Після закінчення роботи руки слід вимити теплою водою з милом.

При випадковому контакті лікарського препарату зі шкірою або слизовими оболонками очей, їх необхідно промити великою кількістю води. Людям з гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з краплями очними й інтраназальними Анандін. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію із застосування препарату або етикетку).

Порожні флакони з-під лікарського препарату забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.

Умови та термін зберігання

Зберігати в закритій упаковці виробника в сухому захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0° С до 25° С. Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва. Забороняється застосовувати Краплі очні і інтраназальні Амандин після закінчення терміну придатності.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Анандін очної і інтраназальний

Модель:00-00002689

Під замовлення

90 грн