Loading...
ZooVet Jungle

Амоксицилін ЛА 15% р-р, ін. 100 мл (INVESA)

Амоксицилін ЛА 15% р-р, ін. 100 мл (INVESA)

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002685
282 грн

добавить

У закладки

Амоксицилін (тригідрат)

Суспензія для ін'єкцій Внутрішньом'язово /підшкірно Стерильно Для тварин

Склад: Амоксицилін (тригідрат), 150 мг; Наповнювач до 1 мл.

Властивості: Амоксициліну тригідрат, що входить до складу Амоксициліну 15% LA, напівсинтетичний антибіотик пеніцилінового ряду, широкого спектра дії, який має бактерицидну дію відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як: Actynomyces spp .. Bacillus anthracis, Clostridiumspp, Corynebocteriumspp, Erysipelothrixrhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus aureus, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinobocillus spp., E. coll Salmonella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis, Leptospira spp. Механізм дії амоксициліну полягає в придушенні синтезу пептидоглікану клітинної стінки під час фази зростання мікроорганізму шляхом конкурентного гальмування транспептидаз. Після одноразової ін'єкції амоксицилін у формі тригідрату добре всмоктується з місця ін'єкції та швидко розподіляється в організмі, досягаючи максимальної концентрації в крові через 1-2 години після введення, і утримується на терапевтичному рівні протягом 48 годин. Виводиться амоксицилін з організму переважно з сечею.

Показання: Амоксицилін 15% LA застосовують для лікування великої та дрібної рогатої худоби, свиней, собак і котів при інфекційних захворюваннях респіраторного тракту (риніт, пневмонія, бронхопневмонія), шлунково-кишкового тракту (діарея, ентерити, колібактеріоз, сальмонельоз) і органів сечостатевої системи (цистит, ендометрит, метрит, вагініт, лептоспіроз), маститах, ураженнях шкіри, м'яких тканин і копит (некробактеріоз, артрит, абсцес), а також для профілактики хірургічних післяопераційних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну .

Режим дозування: Перед застосуванням флакон з препаратом ретельно струшують до отримання гомогенної суспензії. Терапевтична доза амоксициліну 15% LA для всіх зазначених тварин однакова і становить 1 мл на 10 кг маси тварини (15 мг амоксициліну тригідрату на 1 кг маси тварини), одноразово, внутрішньом'язово або підшкірно. При необхідності можливе повторне введення препарату через 48 годин.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість тварин до антибіотиків пеніцилінового ряду, що супроводжується алергічними реакціями. При виникненні алергічних реакцій застосування препарату зупиняють і призначають антигістамінні засоби. Амоксицилін 15% LA можна змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці і застосовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість тварин до антибіотиків пеніцилінового ряду, що супроводжується алергічними реакціями. При виникненні алергічних реакцій застосування препарату відміняють і призначають антигістамінні засоби. Амоксицилін 15% LA можна змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці і застосовувати одночасно з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами.

Побічні ефекти: При призначенні Амоксициліну 15% LA відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень, як правило, не виялено.

Особливі вказівки: Забій тварин на м'ясо дозволяється не раніше ніж через 14 діб після останнього застосування препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або виробництва м'ясо-кісткового борошна. Молоко дійних тварин у період лікування і протягом 48 годин після останнього введення препарату забороняється використовувати для харчових цілей.

Умови та термін зберігання: Амоксицилін 15% LA зберігають з пересторогою (список Б) в сухому захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5° С до 25° С.

Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці - 3 роки з дня виготовлення. Після закінчення терміну придатності Амоксицилін 15% LA не повинен застосовуватися.

Стандартна упаковка: Флакони по 10 мл, 50 мл, 100 мл, 250 мл і 500 мл.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Тільки для застосування у ветеринарії.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Амоксицилін ЛА 15% р-р, ін. 100 мл (INVESA)

Модель:00-00002685

Під замовлення

282 грн