Loading...
ZooVet Jungle

Амоксицилін 20% LA 10 мл

Амоксицилін 20% LA 10 мл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002688
95 грн

добавить

У закладки

Амоксицилін 20% ПД, 10 мл Альфасан

Амоксициліну тригідрат, що входить до складу препарату, є напівсинтетичним антибіотиком пеніцилінового ряду і має широкий спектр антимікробної дії; активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, в тому числі Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathie, Escherichia coli, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp., Salmonella spp., Streptococcus spp.

Амоксициліну тригідрат легко всмоктується з місця введення і проникає в більшість органів і тканин тварини. Максимальна концентрація антибіотика в крові відзначається через 2 години і утримується на терапевтичному рівні не менше 48 годин після парентерального введення препарату. Виводиться антибіотик з організму в основному в незмінній формі переважно з сечею, в меншій мірі з жовчю, у лактуючих тварин - частково з молоком.

Склад:

Лікарський препарат в 1 мл в якості діючої речовини містить амоксицилін (у вигляді тригідрату) - 200 мг, а також допоміжні компоненти: спирт бензиловий - 9 мг, бутілгідроксітолуен - 0,2 мг і фракційне кокосове масло - до 1 мл. < /p>

Показання і призначення:

Амоксицилін 20% LA призначають для лікування великої рогатої худоби, овець, свиней, собак і котів при хворобах бактеріальної етіології, включаючи респіраторні інфекції, викликані Pasteurella multocida, Pasteurella haemolytica і Actinobacillus pleuropneumoniae, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту, суглобів, м'яких тканин, шкіри та інших первинних і вторинних інфекціях, збудники яких чутливі до амоксициліну.

Дозування і спосіб застосування:

Амоксицилін 20% LA застосовують тваринам одноразово внутрішньом'язово або підшкірно в дозі 1 мл на 13-15 кг маси тварини. При необхідності препарат вводять повторно через 48 годин.

Протипоказання:

Протипоказанням до застосування лікарського препарату є підвищена індивідуальна чутливість тварин до антибіотиків пеніцилінової групи.

Особливі вказівки:

Забій на м'ясо великої рогатої худоби дозволяється не раніше ніж через 35 діб, овець і свиней - не раніше ніж через 28 діб після останнього застосування Амоксициліну 20% LA. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано в корм хутровим звірам. Молоко дійних тварин дозволяється використовувати в харчових цілях не раніше ніж через 96 годин після останнього введення препарату. Молоко, отримане раніше встановленого терміну, може бути використано після кип'ятіння в корм тваринам.

Форма випуску:

Випускають лікарський препарат розфасованим по 10 і 100 мл у скляних флаконах.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Амоксицилін 20% LA 10 мл

Модель:00-00002688

Під замовлення

95 грн