Loading...
ZooVet Jungle

Алюмініум-спрей

Алюмініум-спрей

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

Під замовлення

00-00002673
250 грн

добавить

У закладки

ІНСТРУКЦІЯ

щодо застосування Алюмініум-спрея (Aluminium-Spray)

Склад лікарського засобу

Алюмініум-спрей містить в якості діючої речовини порошок алюмінію. Це суспензія для зовнішнього застосування сріблястого кольору. Випускають в алюмінієвих аерозольних флаконах з механічним розпилювачем по 300 мл.

Фармакологічні властивості

Алюмініум-спрей має антисептичні, протизапальні і ранозагоювальні властивості. При нанесенні на уражену область утворює щільну плівку, що запобігає повторній бактеріальній контамінації й шкідливому впливу на навколишнє середовища. Препарат має підсушуючий ефектом.

Показання

Призначають великій рогатій худобі, коням, вівцям, свиням, собакам і кішкам для лікування ран різного походження і шкірних захворювань, а також для обробки післяопераційних ран.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед застосуванням препарату необхідно видалити з оброблюваної поверхні забруднення, некротизовані тканини, гній і рановий ексудат. Перед використанням флакон з препаратом слід добре струсити і розпорошувати з відстані 20 - 25 см від ураженої ділянки протягом 1 - 2 секунд. Препарату дають можливість вібратися протягом 3 хвилин, не дозволяючи тварині злизувати до утворення плівки. Алюмініум-спрей застосовують 1 - 2 рази на добу. Курс лікування залежить від тяжкості рани і швидкості її загоєння, але не повинен перевищувати 10 днів.

Побічна дія

При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. У разі виникнення побічних явищ слід припинити застосування препарату, промити оброблені ділянки і застосовувати симптоматичне лікування.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особливості застосування

Обмежень по термінах забою сільськогосподарських тварин на м'ясо і використання молока в харчових цілях немає. У випадках вимушеного забою необхідно видалити й утилізувати ділянку тіла, піддавався лікуванню препаратом. При обробці пошкоджень в області голови слід захищати очі тварини від попадання препарату. Вміст флакону не розпорошувати поблизу вогня й нагрівальних приладів. Уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання флакону вище 50º С.

Зберігати

У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 15 до 20º С. Термін придатності - 3 роки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Алюмініум-спрей

Модель:00-00002673

Під замовлення

250 грн