Loading...
ZooVet Jungle

Альбендазол зі смаком яловичини 10 табл

Альбендазол зі смаком яловичини 10 табл

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002669
55 грн

добавить

У закладки


Альбендазол 10 табл. зі смаком яловичини - антигельментик широкого спектру дії для собак та котів зі смаком і запахом яловичини.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина препарату альбендазол, метил [5 - (пропілсульфаніл) - 1H - бензімідазол -2 іл] карбамат, належить до групи бензимідазолів. Механізм дії альбендазолу полягає в порушенні транспорту глюкози, порушенні мікротубулярної функції й зниженні активності фумаратредуктази у гельмінтів, що викликає параліч м'язів паразитів і призводить до їх гібелі.Альбендазол застосовується тваринам без дотримання дієти і
застосування проносних засобів.

< strong> Застосування:

Для лікування і профілактики гельмінтозів інвазій у собак і котів. Пратазол ефективний проти дорослих і статевонезрілих форм нематод шлунково - кишкового тракту й легенів. Має високу ефективність проти всіх видів цестод і нематод. Альбендазол має овоцидну дію (знищує яйця гельмінтів)

Препарат застосовують собакам і кішкам для лікування хвороб, викликаних наступними видами гельмінтів: токсокар (Toxocara spp), Токсаскари (Toxascaris spp ), Унцінаріі (Uncinaria Stenocephala), анкілостоми (Ancylostoma caninum), тріхоцефали (Trichocephalus spp), Діпілідіі (Dipylidium caninum), діфілоботріі (Diphyllobotrium latum) і ін.

Дозування

Альбендазол вводиться одноразово перорально з кормом або згодовується тварині безпосередньо з розрахунку 1 таблетка на 10 кг живої маси. За необхідності введення препарату повторюють через 14 днів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препаратів групи бензімідазолу. Препарат не можна застосовувати вагітним тваринам на ранніх етапах вагітності у зв'язку з тератогенною й ембріотоксичною дією препарату.

З порушеннями функцій печінки, нирок і системи кровотворення призначають з обережністю.

Застереження

При інтенсивній інвазії у м'ясоїдних (собак і котів) можливі зміни в клінічному стані тварин: відмова від корму, запор, пронос, млявість, які зникають самостійно і, як правило, не потребують додаткового лікування.

Зберігання: в захищеному від світла місці при температурі від +5° С до +20° С.

->

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари