Loading...
ZooVet Jungle

Кришки й піддони для акваріумів


Кришки й піддони для акваріума — це не тільки симпатичні аксесуари, а необхідність. Кришка для акваріума м це не тільки зовнішній вигляд але і обладнання яке туди компактно поміщається, наприклад освітлення, кулери охолодження води, вона також захищає вміст від сторонніх предметів, пилу. Піддон для акваріума — це прокладка, яка встановлюється між акваріумом і поверхнею тумби, щоб акваріум стояв рівно, і не почав з часом деформуватися, як наслідок лопнув. Розглянемо які кришки для акваріума існують, які бувають піддони для акваріума, як вони підбираються, встановлюються.

Кришки для акваріума

Щоб домашнє підводне царство виглядало симпатично акваріумісти використовують кришки для акваріума, в ній можуть розміщуватися елементи всього основного або додаткового підсвічування, також можна вмонтувати систему охолодження води, що незамінне в особливо жаркий літній період. Часто кришки для акваріума мають отвір годування рибок, випаровування зайвої конденсату. Виготовляються з вологостійких, безпечних матеріалів, як правило це пластик або алюміній.

Форма кришки для акваріума залежить від форми самого резервуара, буває виготовлена у формі даху будинку, що робить ваш маленький підводний світ оригінальним зовні. При виборі кришки для акваріума звертайте увагу на наступні параметри: розмір і форма повинні відповідати розміру вашої ємності, вона повинна без труднощів зніматися і відкриватися, висота повинна бути не більше 10 см, колір вибирайте на свій смак. Добре якщо пристрій кришки для акваріума передбачає борозенки або отвори для проводів від акваріумного обладнання.

Деякі кришки для акваріума покриті всередині світловідбиваючим матеріалом, що позитивним чином впливає на світловіддачу ламп і кут розсіювання світла, це особливо доречно коли в резервуарі є рослини. Також кришка для акваріума допоможе уникнути надмірного випаровування, а за умови того що часто в акваріумістиці користуються дистильованою водою, витрати по утриманню можуть зрости, також вона збереже температуру води в резервуарі, вбереже акваріумних мешканців від зовнішніх впливів.

Часто кришка для акваріума має цоколь під лампи освітлення, взагалі краще купувати аксесуар відразу з усім обладнанням, щоб потім нічого не переробляти і не доробляти. Не забувайте що закриту посудина нагрівається сильніше. Крім усього іншого цей атрибут вагомо доповнює зовнішній вигляд резервуара в позитивну сторону. Якщо у вас вдома маленькі діти, кришка для акваріума просто необхідна, якщо звичайно ви не любитель виловлювати дитячі іграшки або свої кімнатні тапочки з будиночка рибок, плюс цей атрибут запобігає ситуацію коли рибки вистрибують з резервуара і гинуть.

Отже корисність, необхідність кришки для акваріума ми з'ясували, переходимо до наступного пункту, піддони для акваріума.

Піддони для акваріума

Підкладка несе не менш необхідну функцію, ніж всі інші акваріумні атрибути. За своєю конструкцією піддони вони повинні бути ідентичні конструкції резервуару. Такі підкладки чарівним чином вирівнюють на тумбі поверхню, пропадає ризик розтріскування самого резервуара. Другий плюс піддону для акваріума, вода з резервуару, яка може з'явитися на зовнішніх стінках при чищенні або заміні води, буде стікати на підкладку, а не на тумбу, де згодом розлучиться грибок і поверхня буде безповоротно зіпсована, а підкладка істотно продовжить термін служби тумби. Особливо потрібні підкладки резервуарам ємністю понад 100 літрів. Ціна піддону порівняно невелика, економити на цьому аксесуари не варто. Купивши підкладку ви забезпечите захист резервуара від непередбачених ситуацій і вбережете ваші меблі від розмокання.

Піддон для акваріума виглядає не менш естетично ніж всі інші деталі. Ансамбль піддону і кришки для акваріума зроблять композицію вашого маленького підводного світу повною. У деяких випадках підкладка не потрібна, наприклад тоді коли на резервуарі вже є вбудований коробок, який перешкоджає деформації при зіткненні з поверхнею тумби.

Виробники кришок і піддонів для акваріума

У нашому інтернет-магазині акваріумістики ЗооВет Джунглі ви можете придбати кришки і піддони наступних виробників: торгова марка Природа (Україна) і Juwel (Німеччина).

Компанія Природа пропонує до продажу акваріумні кришки виготовлені з високоякісного міцного пластику, екологічно чистого, очищеного від усіх шкідливих домішок. Всі кришки оснащені лампами з колірною температурою 6000 К, терміном експлуатації 50000 годин, ефективністю 110–150 Вт. Є кришки наступних моделей: прямокутні овальні, кутові, доступні в наступних розмірах: від 40х 25 до 150х50. Піддони від фірми Природа мають такі форми: прямокутний, овальний, трикутний. Доступні в розмірах: від 40х25 до 150х50.

Кришки від німецької компанії Juwel також оснащені енергозберігаючими лампами власного виробництва, на кришці може бути розміщено до трьох ламп, завдяки особливості конструкції кришки, конденсат який випаровується повертається назад в акваріум. Передбачено віконце для годування рибок, або встановлення автоматичної годівниці. Всі аксесуари цього бренду виготовлені з дуже якісних матеріалів, очищених від всіх шкідливих хімічних і механічних домішок, ніякої шкоди вашим вихованцям принести не зможуть. Їх системи освітлення пройшли випробування в об'єднанні технічного нагляду ФРН. Кришки мають прямокутну, овальну, або кутову форми.

Акваріумістика для цих виробників не просто декоративне рибництво, це їх стиль життя. Множинні дослідження та експерименти в області акваріумістики тому підтвердження, ми вибираємо кращих, що і вам радимо. Завдяки новим технологіям ви будете витрачати мінімум часу по догляду за маленьким підводним світом, і отримувати максимум насолоди спостерігаючи. Споглядання життя підводного світу умиротворяє і заспокоює, а як подобається це дітям, полюс до всього розвиває творчі здібності у дитини і виховує почуття відповідальності.

Купити піддон або кришку для акваріума ви можете в нашому магазині Зоовет Джунглі

Якщо у вас виникла необхідність у покупці кришки або піддону але вам недостатньо наданої інформації, вас можуть проконсультувати наші фахівці акваріумісти за номерами телефонів: +38 (073) 916-17-43 та +38 (066) 916-17-43.

Можете придбати бажані товари особисто, в наших магазинах які знаходяться за адресами: місто Київ, вулиця Бориса Гмирі 9-В та вулиця Марини Цвєтаєвої 11. Всім постійним покупцям нашого магазину надається накопичувальна знижка.

Замовляйте унікальні товари і насолоджуйтеся красою акваріумного світу, стартуйте сьогодні не відкладайте життя на потім.