Loading...
ZooVet Jungle

Вітаміни для акваріумних риб


Утримання риб і креветок в акваріумі може бути пов'язане з різними труднощами, в тому числі через недостатню різноманітність харчування в порівнянні з таким в природі. Це призводить до того, що з кормом в організм тварин можуть потрапляти не всі необхідні вітаміни, макро- і мікроелементи. Фабричні корми за рахунок обмеженого терміну зберігання не завжди забезпечують достатнє надходження всіх необхідних для нормального функціонування поживних речовин. У зв'язку з цим для запобігання порушень функцій в організмі необхідно задуматися про те, щоб купити вітаміни для рибок в акваріумі і креветок.

Роль вітамін для акваріумних риб і креветок та інших поживних речовин в раціоні

Вітаміни - органічні речовини, які не синтезуються тваринами, і служать каталізаторами в складі ферментів, а також беруть участь у гормональній регуляції різних функцій. Вітаміни поділяють на водорозчинні (вітаміни групи В і вітамін С) і жиророзчинні (A, D, E і К).

Мінерали, такі як фосфор і кальцій, необхідні для нормального росту риб і креветок, і формування скелета.

Макро- і мікроелементи відносяться до біологічно значущих елементів і є життєво необхідними для підтримки нормального функціонування організму, хоча і потрібні в незначних дозах. 

Баластні речовини запобігають проблемам з кишечником, викликаним його інерцією, і тому повинні надходити в достатній кількості.

Для ширшого розуміння повноцінного раціону для акваріумних риб розповімо і про основні елементи харчування. Гідробіонти потребують збалансованої кількості вуглеводів і жирів, які є важливими джерелами енергії. Також особливо важлива достатня кількість білків, що складаються зі з’єднаних разом амінокислот. Білки беруть участь в обміні речовин і виконують ряд функцій, включаючи структурну, каталітичну (для подальших реакцій інших речовин), захисну, регуляторну, транспортну та багато інших.

Застосування вітамін для рибок в акваріумі та для креветок

Вітаміни особливо важливі для повноцінного розвитку зростаючих організмів, при виношуванні рибою ікри, та після її інкубації. З їх допомогою можна поліпшити якість забарвлення риб і підвищити їх імунітет, запобігаючи таким чином різним захворюванням. Ці речовини також сприяють ефективному розмноженню, адаптації до нового навколишнього середовища і швидкому відновленню після перенесених хвороб, допомагають впоратися зі стресом і перенести транспортування.

У нашому магазині можна купити вітаміни для рибок в акваріумі та креветок від різних світових виробників

На ринку України представлена ​​велика кількість фірм, які виробляють даний вид товарів для акваріумних риб і креветок. В їх число входять: JBL (Німеччина), Dennerle (Німеччина), Tetra (Німеччина), Sera (Німеччина), Aqua Medic (Німеччина), API Aquarium Pharmaceuticals (США), Dajana PET (Чехія), Aquayer (Україна), Mosura (Японія), ADA (Японія), Shirakura (Японія), Genchem Biotechnology (Тайвань) і багато інших.

Вони можуть вироблятися в різному вигляді, а саме:

  • краплі;
  • таблетки;
  • кондиціонери.

Таблетки необхідно перед використанням подрібнити та розчинити в невеликій порції води, після чого рівномірно розподілити, наприклад, по живому корму. Вітаміни в рідкому вигляді вже готові до застосування. Зберігати вітамінні комплекси краще в холодильнику - це продовжить їх термін придатності. Також радимо відключати освітлення в акваріумі перед застосуванням вітамін для рибок, оскільки на світлі відбувається руйнування вітамінів. Важливо уникати передозування при використанні та слідувати рекомендаціям виробника в інструкції.

Якщо у вас є питання по підбору вітамін для акваріумних риб і креветок, телефонуйте +38 (066) 916-17-43! У магазині ЗооВет Джунглі працюють досвідчені фахівці. Ми надамо вам всю необхідну консультацію.