Loading...
ZooVet Jungle

Боротьба з водоростями в акваріумі (альгіциди)


Альгіциди для акваріума —це препарати з групи гербіцидів ібіоцидів, які застосовуються для боротьбиз водоростями в акваріумах. Напевнокожен акваріуміст стика вся з проблемою надмірно зростаючихводоростей, неконтрольоване зростаннядеяких видів небезпечний для здоров'ярибок і всіх інших мешканців. Причинитакої проблеми можуть бути різними:недостатня аерація, неправильнеосвітлення, вміст фосфатів або нітратіву воді. Не важливо яка причина, важливопочати боротьбу з водоростями в акваріумі.Рішення тут може бути тільки одне —купити альгіциди. Вибираючи такіпрепарати керуйтеся основним критерієм— абсолютна нешкідливість препаратудля всіх мешканців біотопу.

Як відрізнити водні рослинивід водоростей паразитів і які їхні різновиди існують

Для початку визначимо різницю між водоростями і акваріумними рослинами.

 1. Водорості — це одноклітинні або багатоклітинніколоніальні організми, вони не маютькоренів, дуже швидко ростуть, а своїмзовнішнім виглядом тільки погіршуютьвигляд резервуара. Поява шкідників вдомашньому міні ставку ознака того щоз місцем існування підводних мешканцівщось не так, боротьба з ними не повиннавідкладатися в довгий ящик. У певнихкількостях водорості корисні, нимихарчуються деякі рибки, вони створюютьвідповідний біотоп в резервуарі.Надмірний ріст таких субстанцій заважаєжити всьому живому в біотопі. Ось деяківиди шкідливих водоростей:
  • нитчасті — схожі на ниточки, обвиваютьвсе і навіть пронизують рослини;
  • зелені — викликають цвітіння води,фарбують її в зелений колір;
  • ксенококус — утворюють зелений налітна всіх внутрішніх поверхнях акваріума;
  • чорна борода — розгалужені нитки, колисильно розростаються стають схожимина бороду, звідси і назва;
  • діатомові — коричневий слизький наліт,з'являється на стінках, фільтрі,декораціях, водоростях.

  Можливі причини появи водних шкідників — ценедолік аерації, надмірне освітлення,підвищений показник нітратів, перенаселеннярибок. Боротьба з водоростями в акваріумі проводиться за допомогою альгіцидів.

 2. Водні рослини — це багаторічні, врідкісних випадках однорічні, по суті трави, дляіснування яких потрібно перебування впрісній або мало солоній воді. Чималакількість їхніх предків населяли болота,сучасні водні рослини це адаптованіболотні, до умов акваріума. Наведемоприклад деяких найкрасивіших:
  • ехінодорус серцелиста — дуже схожийна звичайний подорожник;
  • елодеяканадська — має гілочки схожі на ялинку,одне з найпоширеніших в акваріумістиці
  • роталамакрандра — довга,з невеликими листям рослина рожевогокольору;
  • кушир темно-зелений — має довгі стеблинкидуже схожий на пухнасту ялинку;
  • пистия — це плаваючий екземпляр, маєвелику розетку з великими оксамитовимилистям;
  • криптокорина Бласса — має овальніоливкове листя на довгих ніжках, хочросте повільно зате цвіте дуже красиве.

Видів жителів підводних грядок безліч всіхне перелічити, в нашому магазині виможете придбати багато видів. Отже миз'ясували що водні рослини це добре,водорості у величезних кількостяхпогано. Альгіциди самий безпечний засібдля боротьби з водоростями в акваріумі.Помітивши навіть незначні але небажанірозростання шкідливої зелені вартонегайно вжити заходів. Переходимо до наступного етапу — безпосередньо альгіцидів для акваріума.

За допомогою яких альгіцидів можна вести боротьбу з водоростями в акваріумі

Найпоширеніші виробники альгіцидів це українська торгова марка AQUAYER, німецькі бренди JBL і TETRA. А також хочемо представити вашійувазі продукцію нашої фірми Zoovetjungle. Детальніше про вибір альгіцидів:

 • AQUAYER АльгоШок — боротьба ззеленими і нитчастих водоростями, складна основі перекису водню;
 • AQUAYER Альгицид + СО2 — бореться з чорною бородою, в'єтнамкою, зеленими точковими водоростями, виготовлений на основі пентандіаля;
 • JBL Algol — боротьба і профілактикавсіх рослинних шкідників, не містить мідь;
 • Tetra AlguMin — боротьба з усімавидами водоростей, основний склад мінолінурон;
 • Tetra AlgoStop — чорна борода,синьо-зелені, діюча речовина монолінурон;
 • Zoovetjungle Сайдекс — боротьба і профілактика всіх видів шкідливих водоростей в акваріумі, діючий компонент глутаровий альдегід.

Альгіциди для акваріума дають найшвидший і найякісніший результат. У багатьох випадках відсадження рибок не потрібно, але прочитанням інструкції нехтувати не варто. Передзастосуванням альгіцидів для акваріума уважно вивчіть інструкцію,не перевищуйте дози зазначені виробником. Якщо у вас залишилися якісь сумніви або вам недостатньо інформації про альгіциди для акваріума, наші фахівці із задоволенням проконсультують вас.

Де можна купити альгіцидидля акваріума

Купити альгіциди дляакваріума он-лайн ви можете в нашомуінтернет магазині ЗооВет Джунглі, абоособисто в магазинах які знаходяться за адресами: місто Київ, вулиця Марини Цвєтаєвої будинок 11, вулиця Бориса Гмирі будинок 9-В. З приводу будь-чого, що вас зацікавить щодо альгіцидів для акваріума, радимо звернутися задопомогою до наших кваліфікованих фахівців за номером телефону: +38 (066)916-17-43.