Loading...
ZooVet Jungle

Адвокат для собак 10-25 кг

Адвокат для собак 10-25 кг

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002649
525 грн

добавить

У закладки

Адвокат для собак 10-25 кг

Склад лікарського засобу

Адвокат в якості діючих речовин містить імідаклоприд (10%) і моксідектин (2,5%), а також допоміжні компоненти (спирт бензиловий, пропилен карбонат, бутилгідрокситолуол). Являє собою прозорий розчин від жовтого до коричневого кольору для зовнішнього застосування. Розфасовують по 2,5 мл в пропіленові піпетки відповідної місткості. Упаковують по 3 піпетки в блістері з алюмінієвої фольги, які вкладаються в картонні коробки.

Фармакологічні властивості

Адвокат має широкий спектр протипаразитарної дії, активний відносно паразитуючих у собак демодекозних ( Demodex canis ) і саркоптоідних ( Sarcoptes canis , Otodectes cynotis ) кліщів, бліх ( Stenocephalides canis ), вошей ( Linognatus cetotus ), волосоїдів ( Trichodectes canis ), личинкових і статевозрілих фаз розвитку кишкових нематод, включаючи Toxacara canis , Toxascaris leonina , Ancylostoma caninum , Ancylostoma tubaeforme , Uncinaria stenocephala , Trichuris vulpis і личинкових форм Dirophilaria immitis . Імідаклоприд, що входить до складу препарату, належить до групи хлоронікотинілових інсектицидів, механізм дії яких заснований на взаємодії з ацетилхолінових рецепторів членистоногих і порушенні передачі нервових імпульсів, що викликають загибель комах. Моксідектин є напівсинтетичним з'єднанням з групи мілбеміцінов. Надаючи стимулюючу дію на виділення гамма-аміномасляної кислоти і зв'язуючись з постсинаптическими рецепторами, викликає порушення м'язової іннервації, параліч і загибель ектопаразитів і нематод.

Показання

Призначають собакам масою 10-25 кг для лікування і профілактики нематодозів, ентомози, саркоптоідозів (в т. ч. саркоптоза і отодектоза) і демодекозу.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Адвокат застосовують тваринам шляхом крапельного ( «spot-on») нанесення на суху неушкоджену шкіру. Перед використанням з піпетки знімають захисний ковпачок і, розташувавши її вертикально, проколюють захисну мембрану носика піпетки (надівши ковпачок на звороті), потім ковпачок знову знімають. Препарат наносять тварині в місця, недоступні для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками біля основи шиї. При обробці великих тварин вміст піпетки наносять на шкіру в 3 - 4 місця. Мінімальна терапевтична доза препарату для собак складає 0,1 мл/кг маси тіла тварини (10 мг /кг імідаклоприду і 2,5 мг /кг моксідектину). Для знищення бліх і волосоїдів обробку тварин проводять одноразово, для запобігання повторної інвазії - один раз на чотири-шість тижнів протягом усього сезону активності комах. У комплексній програмі профілактики і лікування алергічних дерматитів , що викликаються блохами, Адвокат застосовують один раз на місяць. Для лікування отодектозу (вушна короста) препарат наносять на шкіру одноразово. У процесі лікування рекомендується очищати слуховий прохід від ексудату і струпів, а в разі ускладнення отитом призначати протимікробні і протизапальні засоби. При необхідності курс лікування повторюють через місяць. З лікувальною метою при саркоптоз препарат призначають 2-х кратно, при демодекозі - 2 - 4 кратно з інтервалом 28 днів; з метою профілактики можливої ​​інвазії - 1 раз на місяць. Лікування демодекозу рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних. патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів. Для дегельмінтизації тварин при нематодозах шлунково-кишкового тракту препарат використовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною - один раз на місяць. З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних щодо захворювання регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період перед початком літа комарів і москітів (переносників збудника D. Immitis ) одноразово, потім один раз в місяць і останній раз в сезоні не раніше ніж за 1 місяць після завершення літа комах. Адвокат не знищує статевозрілих дірофілярій, але знижує кількість циркулюючих в крові мікрофілярій і може бути застосований без побоювань також і инвазированной тваринам.

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату Адвокат відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У рідкісних випадках у тварини можливі індивідуальні реакції (почервоніння шкіри, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Адвокат забороняється застосовувати цуценятам молодше 7 тижневого віку, хворим на інфекційні хвороби і видужують тваринам.

Особливості застосування

Обробку вагітних і годуючих сук слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Зберігати

У сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування і кормів, при температурі від 0 до 30 ºС. Термін придатності - 3 роки

ВИРОБНИК

Байєр ХелфКеа АГ (Bayer HealthCare AG), Німеччина.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Адвокат для собак 10-25 кг

Модель:00-00002649

В наличии

525 грн