Loading...
ZooVet Jungle

Адвокат для котів 4-8 кг

Адвокат для котів 4-8 кг

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002647
430 грн

добавить

У закладки

Адвокат - ветеринарний препарат для котів від зовнішніх паразитів для зовнішнього застосування.

Опис: прозорий розчин.

Склад: діючі речовини 10% імідаклоприду і 1,0% моксідектину .

Застосування: для лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalides felis), лікування алергічного блошиного дерматиту, лікування отодектозу (викликаного Otodectes cynotis), профілактика дирофіляріозу (знищує мікрофілярії L3 і L4 Dirofilaria immitis), лікування гастроінтестинальних нематодозів (личинки L4, незрілі та імаго Toxocara cati, Ancylostoma tubaeforme).

Дозування: мінімальна терапевтична доза 10 мг/кг живої ваги імідаклоприду і 1,0 мг /кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл/кг ваги препарату Адвокат ® для Котів.

Одноразова обробка препаратом знищує паразитів і попереджає зараження тварин блохами протягом 4-6 тижнів. Доцільно поєднувати обробку тварини препаратом Адвокат ® з обробкою наколишнього середовища (наприклад, аерозолем Больфо®). При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.

Лікування отодектоза: рекомендують одноразову обробку котів. Через 30 днів після лікування бажано проконсультуватися у ветеринара, оскільки в деяких випадках може знадобитися повторна обробка. Не наносити препарат у вушний канал.

Попередження дирофіляріозу: препарат слід починати застосовувати за 1 місяць до періоду початку найвищої активності комах (квітень) і закінчувати через 1-2 міс. після закінчення періоду їх активності (жовтень). Інтервал між обробками - 30 днів. Перед профілактичною обробкою рекомендується провести діагностику дирофіляріозу у котів старше 6 міс. Якщо у тварини підтвердили наявність зрілих форм дірофілярій, то лікування повинно проводитись відповідно до сучасних методик.

Нематодози: щомісячна обробка Адвокатом® знижує можливість реінвазії нематодами. Адвокат ® можна застосовувати під час сезонної обробки проти нематодозів.

Метод застосування: для зовнішнього застосування. Видаліть піпетку з упаковки, зніміть ковпачок, проколіть захисну фольгу. Розділіть шерсть кішки в області шиї, біля основи черепа тварини так, щоб стало видно шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, стисніть піпетку, щоб препарат потрапив безпосередньо на шкіру. Нанесення біля основи черепа дозволяє уникнути можливості злизування препарату тваринам. Наносити препарат слід тільки на неушкоджену шкіру.

Протипоказання: не використовувати кошенятам віком менше 9 тижнів. Хворим, ослабленим, а також котам вагою менше 1 кг, препарат варто застосовувати тільки порадившись з ветеринарним лікарем. Протягом лікування не можна застосовувати інші макроциклічні лактони.

Побічні ефекти: дуже рідко дія препарату може викликати короткочасний зуд, забруднення шерсті, еритему на шкірі, блювоту. Всі ці ознаки зникають без лікування. Препарат гіркий, тому, якщо тварина злиже місце аплікації після обробки, в рідкісних випадках можлива слинотеча, що не є ознакою інтоксикації й проходить через кілька хвилин, іноді при злизуванні можливі прояви нервових явищ, які швидко проходять. Правильне нанесення препарату мінімізує можливість злизування аплікації твариною.

Застереження: вміст піпетки не повинен потрапити в око або рот тварини. Короткочасний контакт тварини з водою в 1-2 випадках не знижує ефективність препарату. Часте купання тварини з шампунем може знизити ефективність препарату.

Застереження: уникати контакту препарату з очима, ротом і шкірою. Не їсти, не пити, не курити під час проведення обробки. Після обробки ретельно вимити руки. У разі потрапляння препарату на шкіру необхідно рясно змити водою з милом, в очі - рясно промити водою. Якщо побічні симптоми не зникають, або препарат просрочений, зверніться до лікаря і покажіть йому листівку-вкладку або упаковку препарату.

Не проводити грумінг, не гладити тварину, поки місце нанесення препарату не висохне. Розчинник, що входить до складу препарату, може залишати плями на певних матеріалах (шкіра, тканина, пластик і т.д.), тому нехай препарат висохне, перш ніж тварина почне вільно пересуватися.

Форма випуску: піпетки по 0,8 мл упаковані в блістери по 3 штуки.

Зберігання: в закритій упаковці в сухому недоступному для дітей та тварин місці , окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0° до 30° С.

Термін придатності: 3 роки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Адвокат для котів 4-8 кг

Модель:00-00002647

В наличии

430 грн