Loading...
ZooVet Jungle

Адвантікс для собак 10-25 кг

Адвантікс для собак 10-25 кг

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002643
285 грн

добавить

У закладки

Адвантікс (Advantix)

Склад лікарського засобу

Комбінований інсекто-акарицидний препарат, що містить в якості діючих речовин 10% імідаклоприду {1- (6 хлор-3-піреділметіл) -N- нітро-імідазолідиніл-2} і 50% перметрина {3-феноксібензіл-2,2 -діметіл-3- (2,2-дихлор-вініл) -ціклопропан карбоксилат}, а також допоміжні компоненти. Це прозора рідина від жовтого до коричневого кольору зі слабким специфічним запахом. Випускають препарат розфасованим по 2,5 мл в поліетиленових тюбик-піпетках, упакованих по 4 штуки в блістері.

Фармакологічні властивості

Імідаклоприд і перметрин, що входять до складу Адвантікс, проявляючи синергізм дії, надають системну, контактну й репеллентну дію на комах й іксодових кліщів, які паразитують на собаках. Препарат ефективний проти імагінальних і преімагінальних фазах розвитку вошей, бліх, волосоїдів та іксодових кліщів, забезпечує захист тварин від нападу комарів, мошок і москітів. Механізм дії синтетичного пиретроїду перметрина полягає в блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і загибель ектопаразитів. Імідаклоприд належить до групи хлоронікотинілових інсектицидів, механізм дії яких заснований на взаємодії з ацетилхоліновими рецепторами членистоногих і порушення передачі нервових імпульсів. Діючи як активатор нервового вузла членистоногих, імідаклоприд підсилює інсекто-акарицидну дію перметрина. Після застосування Адвантіксу його активні компоненти, практично не всмоктуючись в системний кровотік, швидко розподіляються по поверхні тіла й утримуються на епідермісі й вовні, надають тривалу під час контакту інсекто-акарицидну і репеллентну дію. За ступенем токсичного впливу на організм Адвантікс належить до помірно небезпечних речовин. В рекомендованих дозах не чинить резорбтивно-токсичної, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної та сенсибілізуючої дії, при потраплянні в очі викликає слабке подразнення. Препарат токсичний для котів, бджіл, а також риб й інших гідробіонтів.

Показання

Для знищення комах й іксодових кліщів, які паразитують на собаках, а також захисту тварин від їх нападу.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Препарат наносять шляхом топікального (крапельного) нанесення препарату на суху неушкоджену шкіру. Перед використанням проколюють захисну мембрану носика тюбик-піпетки (надівши ковпачок на звороті) і натискаючи на тюбик-піпетку, наносять препарат на шкіру в недоступному для злизування тваринам місці (між лопатками). При обробці великих собак вміст тюбик-піпетки наносять на шкіру в три - чотири різних місця на спині: від лопаток до крижів. Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом 12 годин, загибель або відкріплення іксодових кліщів - протягом 48 годин після обробки. Репеллентна дія препарату проти вошей, бліх, волосоїдів, двокрилих комах, а також іксодових кліщів після одноразової обробки тварини триває 4 - 6 тижнів. Повторні обробки тварин проводять за показаннями, але не частіше 1 разу на місяць. При лікуванні алергічного дерматиту викликаного комахами, препарат доцільно використовувати в поєднанні з лікарськими засобами патогенетичної і симптоматичної терапії.

Побічна дія

В окремих випадках після застосування препарату можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимоволі проходять протягом 1 - 4 днів і не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Забороняється використання Адвантікс кішкам. Не дозволяється застосовувати хворим на інфекційні хвороби й одужуючим собакам, а також цуценятам молодше 7-тижневого віку. З обережністю призначати вагітним і годуючим сукам. Не допускається одночасне застосування Адвантікс з іншими інсекто-акарицидними лікарськими засобами.

Особливості застосування

З огляду на можливе забруднення препаратом тканини, пластику й інших матеріалів, не слід допускати контакту обробленоі тварини з оточуючими його предметами до повного висихання препарату на місці обробки. Під час обробки тварини не дозволяється курити, пити й приймати їжу. Після закінчення процедури слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. Адвантікс не рекомендується наносити на вологу або пошкоджену шкіру, мити тварину протягом 7 діб після обробки препаратом. Не слід мити, гладити і підпускати тварину до маленьких дітей протягом 24 години після обробки препаратом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або очі його слід негайно змити струменем води, при потраплянні всередину - звернутися до медичного лікаря.

Зберігати

В сухому захищеному від світла недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі від 0 до 25° С. Термін придатності - 3 роки, після розкриття блістеру - не більше 1 року.

ВИРОБНИК

Байєр Енімал Хелс ГмбХ (Bayer Animal Health GmbH), Німеччина.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Адвантікс для собак 10-25 кг

Модель:00-00002643

В наличии

285 грн