Loading...
ZooVet Jungle

Адвантейдж до 4 кг

Адвантейдж до 4 кг

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002641
176 грн

добавить

У закладки

Адвантейдж 40 (Advantage 40) для котів вагою до 4 кг

Склад лікарського засобу

Інсектицидна засіб, що містить в якості діючої речовини 10% імідаклоприд: 1 (6-хлор-3-піреділметіл) -N-нітро-імідазолідиніл-2 (або деніамін) і допоміжні компоненти. Являє собою прозору рідину від жовтого до коричневого кольору зі слабким специфічним запахом. В упаковці 4 штуки поліетиленових тюбик-піпетки по 0,4 мл.

Фармакологічні властивості

Імідаклорід, що входить до складу препарату, має виражену системним і контактним інсектицидною дією на вошей, бліх і волосоїдів, забезпечуючи загибель комах протягом 4-х тижнів після одноразової обробки тварин. Адвантейдж за ступенем токсичної дії на організм відноситься до групи малонебезпечних речовин, в рекомендованих дозах не надає кожнораздражающего, резорбтивними-токсичного, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного і сенсибілізуючої дії. Препарат добре переноситься собаками і кішками в терапевтичній дозі і в 10 разів її перевищує дозі.

Показання

Лікування і профілактика ентомози (воші, блохи, волосоїдів) у котів вагою до 4 кг.

дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед обробкою з тюбик-піпетки знімають захисний ковпачок, надягають його із зворотного боку і, повернувши, проколюють захисну мембрану носика піпетки, після чого ковпачок знову знімають. У котів розсовують шерсть на потилиці і потім, натискаючи два рази на піпетку, наносять розчин на шкіру в місцях, недоступних для злизування. На одну тварину використовується одна тюбик-піпетка. Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом 12 годин після обробки. Захисна дія препарату після одноразової обробки тварини триває протягом 4 тижнів. Повторні обробки тварин проводять по ентомологічним показаннями, але не частіше ніж один раз на місяць.

Побічна дія

У рідкісних випадках після застосування препарату можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особливості застосування

Під час процедури забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення процедури слід вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити струменем води. Не рекомендується мити, гладити і підпускати тварину до маленьким дітям протягом 24 годин після обробки препаратом. Порожні тюбик-піпетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх викидають у контейнери для сміття.

Зберігати

З обережністю по спуску Б. У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі від 0 до 25 ° С. Термін придатності - 4 роки.

ВИРОБНИК

Байєр ХелфКеа АГ (Bayer HealthCare AG), Німеччина.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Адвантейдж до 4 кг

Модель:00-00002641

В наличии

176 грн