Loading...
ZooVet Jungle

Адвантейдж 4-8 кг

Адвантейдж 4-8 кг

* Увага! Фактичний колір товару може відрізнятися від представленого на сайті. Відмінності залежать від налаштувань вашого екрану

** Вартість товару в магазині може відрізнятися від ціни на сайті інтернет-магазину!

В наявності

00-00002640
235 грн

добавить

У закладки

Адвантейдж 80 (Advantage 40) для котів вагою до4 кг

Склад лікарського засобу

Інсектицидний засіб, що містить в якості діючої речовини 10% імідаклоприд: 1 (6-хлор-3-піреділметіл) -N-нітро-імідазолідиніл-2 (або деніамін) і допоміжні компоненти. Являє собою прозору рідину від жовтого до коричневого кольору зі слабким специфічним запахом. В упаковці 4 штуки поліетиленових тюбики-пипетки по 0,4 мл.

Фармакологічні властивості

Імідаклорід, що входить до складу препарату, має виражену системну й контактну інсектицидну дію на вошей, бліх і волосоїдів, забезпечуючи загибель комах протягом 4-х тижнів після одноразової обробки тварин. Адвантейдж за ступенем токсичної дії на організм належить до групи малонебезпечних речовин, у рекомендованих дозах не надає шкірнодратуючої, резорбтивно-токсичної, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенної й сенсибілізуючої дії. Препарат добре переноситься собаками і кішками в терапевтичній дозі, яка в 10 разів не перевищує норму.

Показання

Лікування й профілактика ентомози (воші, блохи, волосоїдів) у котів вагою до 4 кг.

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед обробкою з тюбик-пипетки знімають захисний ковпачок, надягають його із зворотного боку і, повернувши, проколюють захисну мембрану носика піпетки, після чого ковпачок знову знімають. Котам наносять спочатку краплі на потилицю і потім, натискаючи двічі на пипетку, на шкіру в місцях, недоступних для злизування. На одну тварину використовується один тюбик-пипетка. Загибель паразитуючих на тварині комах відбувається протягом 12 годин після обробки. Захисна дія препарату після одноразової обробки тварини триває протягом 4 тижнів. Повторні обробки тварин проводять згідно з ентомологічними показаннями, але не частіше одного разу на місяць.

Побічна дія

У рідкісних випадках після застосування препарату можливі індивідуальні реакції шкіри (почервоніння, свербіж), які мимоволі проходять і не вимагають застосування лікарських засобів.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Особливості застосування

Під час процедури забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення процедури слід вимити руки теплою водою з милом. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити струменем води. Не рекомендується мити, гладити і підпускати тварину до маленьких дітей протягом 24 годин після обробки препаратом. Порожні тюбики-пипетки з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей, їх викидають у контейнери для сміття.

Умови зберігання

У сухому, захищеному від світла недоступному для дітей та тварин місці. Окремо від харчових продуктів і кормів для тварин при температурі від 0 до 25° С. Термін придатності - 4 роки.

ВИРОБНИК

Байєр ХелфКеа АГ (Bayer HealthCare AG), Німеччина.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Адвантейдж 4-8 кг

Модель:00-00002640

В наличии

235 грн